...najważniejsza jest jakość produkowanych koszul oraz zadowolenie naszych klientów…

….stanowimy małą firmę rodzinną która specjalizuje się w szyciu koszul kapłańskich oraz korporacyjnych. Szczycimy się wieloletnią tradycją w swojej branży, sami projektujemy, szyjemy oraz zajmujemy się sprzedażą naszych koszul. Nie jest to łatwe zadanie w czasach gdzie króluje tani import, nasze koszule są szyte w sposób tradycyjny, dając prace i utrzymanie pracownikom naszej manufaktury. 

Wybór zakupu odpowiedniej koszuli kapłańskiej wcale nie jest rzeczą prostą i łatwą. Oczywiście można „kliknąć” w ładnie wyglądającą koszule na zdjęciu, kierując się jeszcze niską ceną i właściwie sprawa jest załatwiona. Jeszcze tylko wykonać przelew i można oczekiwać przesyłki kurierskiej. Ale czy tak zakupiona koszula będzie produktem spełniającym nasze wymagania. Może tak, może nie. Sprawa jest bardziej złożona i niestety wymaga od kupującego pewnego zastanowienia się nad wyborem. Postaram się w prosty sposób wyjaśnić temat. Kupując koszule kapłańską w sklepie internetowym nie mamy możliwości sprawdzenia wybranej przez nas koszuli poprzez dotyk materiału, nie ma możliwości jej  przymierzenia czy dobrze „leży” i ostatnia sprawa to czy kolor na zdjęciu odpowiada rzeczywistości . Oczywiście jeśli zakupiony przez nas produkt nie spełnia naszych oczekiwań, zawsze możemy odesłać taką koszule i sprawa jest załatwiona, ale to wymaga od nas pewnego dodatkowego działania a przecież my chcemy kupić koszule i być z niej zadowoleni.

 

 Otóż najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie na jaką okazję kupujemy koszulę kapłańską. Czy to ma być koszula na ważne spotkania, uroczystości. W takim przypadku polecam koszule uszytą ze stu procentowej bawełny, 100% bawełny, z długim rękawem (niezależnie od pory roku) oraz mankietami zapinanymi na spinki. Taka koszula powinna mieć plisę która ukrywa guziki oraz kołnierzyk pod koloratkę. Zdecydowane kolor czarny lub biały, ten drugi preferowany jest na okres letni gdzie upały dają się we znaki.  Stu procentowa bawełna gwarantuje wrażenie eleganckiej koszuli, obecnie tkaniny bawełniane z których szyje firma KARO Regina Polak, charakteryzują się tym że nie gniotą się podczas noszenia oraz są przewiewne to dzięki odpowiedniej technologii zastosowanego splotu nici.  W celu dopasowania koszuli kapłańskiej z koloratką do naszej sylwetki należy wybrać model koszuli . Model koszuli KLASYCZNA, zapewnia pewien luz, a koszula z modelu SLIM charakteryzuje się lekkim dopasowanie do sylwetki. Jeśli już wybraliśmy tkaninę to należy „przymierzyć” się do odpowiedniej tabeli rozmiarów. Nasza firma szyje koszule w każdym rozmiarze, tabele są mocno rozbudowane, ale jeśli jest potrzeba wprowadzenia korekty rozmiarów to oczywiście wystarczy telefon lub email (linki) i dopasujemy koszule do życzeń kupującego.

Drugim rodzajem koszul kapłańskich są koszule z długim rękawem z mankietem zapinanym na guziki, guziki kryte plisą z kołnierzykiem pod koloratkę. W tej kategorii produkujemy koszule dla księdza także w modelach SLIM i KLASYCZNE z tkanin bawełnianych zawierających od 100% bawełny do 60% bawełny w bardzo bogatej kolorystyce. Tutaj również panuje zasada że koszule uszyte z tkanin o składzie 100% bawełny jak najbardziej nadają się na ważne spotkania, mogą być noszone pod marynarkę, lub na ważne uroczystości doskonale nadają się pod sutannę.  Muszę zaznaczyć że współczesne tkaniny bawełniane również te o zawartości 60% bawełny i 40% poliestru, wizualnie niemal nie ustępują pola tkaniną ze  100% bawełny. Są za to znacznie łatwiejsze w praniu, niemal nie wymagają prasowania jeśli będą suszone w odpowiedni sposób i zyskują coraz większą popularność wśród kapłanów.

 

KARO Regina Polak producent koszul kapłańskich poleca również koszule pod koloratkę z krótkim rękawem. Koszule tego typu spełniają wymagania dobrej koszuli dla duchownego, posiadają kołnierzyki pod koloratkę, guziki kryte plisą. Takie koszule doskonale nadają się na mniej oficjalne spotkania, można je nosić pod marynarkę lub sutannę. Są doskonałą alternatywą pomiędzy godnym strojem kapłana a pewnym komfortem w letnie gorące dni.  Polecamy ten typ koszul z tkanin 100% , 80%, 75%, 70% i 60% bawełny  w bardzo bogatej gamie kolorystycznej.

 

Polecane Państwu koszule są produktami polskimi uszytymi  w firmie KARO Regina Polak w Poznaniu. Koszule są sprzedawane tylko w firmowym sklepie internetowym a to gwarantuje ceny bez pośrednika czyli możliwie najniższe. Szczycimy się  zadowolonymi klientami, gwarantujemy najwyższą jakość produktu oraz możliwie najniższe ceny, jednak tkaniny z których szyjemy nie należą do tanich produktów stąd wynika końcowa cena produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl