Firma KARO Regina Polak - polski producent koszul kapłańskich. Oferujemy koszule kapłańskie  o kroju klasycznym oraz taliowane (model SLIM). Nasze koszule szyjemy na podstawie dobrych sprawdzonych wzorów, które cieszą się doskonałą opinią użytkowników, z uwagi na dobrze dobrane proporcje szerokość i długość rękawów. Nasze koszule kapłańskie  spełniają wszystkie cechy dobrej  i wygodnej koszuli - guziki kryte plisą, mankiety zapinane na spinki lub guziki. Koszule szyjemy z tkanin zapewniających komfort użytkowania oraz łatwość prasowania.  Koszula typu CLASSIC (klasyczna) zapewnia dużą swobodę ruchu, koszula kapłańska typu SLIM  lekko taliowana podkreśla sportowa sylwetkę. Polecamy swoje usługi szycia koszul kapłańskich dla księży o nietypowej sylwetce. Koszule kapłańskie szyjemy z bardzo dobrych jakościowo tkanin o składzie:

  • 100% bawełny
  • 75% bawełny
  • 70% bawełny/30% poliester 
  • 60% bawełny/40% poliester

Do każdej koszuli dodajemy koloratkę GRATIS.

O firmie

 

Historia firmy KARO Regina Polak to blisko 10 lat istnienia na rynku krajowych producentów koszul wizytowych oraz kapłańskich.

KARO RP jest firmą rodzinną, pochodzimy z pięknego, pracowitego i rzetelnego Poznania a to obliguje nas do bycia "porządną firmą".

W organizowaniu procesu produkcyjnego wykorzystujemy zalecenia ISO 9001 które staramy się wdrażać. Do produkcji wykorzystujemy materiały spełniające najwyższe normy jakościowe. Nasza produkcja w pełni realizowana jest w kraju.

Wykonujemy produkcje dla dużych korporacji, oraz szyjemy na zamówienia dla indywidualnych klientów.

W bieżącym roku otworzyliśmy własny sklep internetowy z koszulami kapłańskimi. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl