Firma KARO Regina Polak - polski producent koszul kapłańskich. Oferujemy koszule kapłańskie  o kroju klasycznym oraz taliowane (model SLIM). Nasze koszule szyjemy na podstawie dobrych sprawdzonych wzorów, które cieszą się doskonałą opinią użytkowników, z uwagi na dobrze dobrane proporcje szerokość i długość rękawów. Nasze koszule kapłańskie  spełniają wszystkie cechy dobrej  i wygodnej koszuli - guziki kryte plisą, mankiety zapinane na spinki lub guziki. Koszule szyjemy z tkanin zapewniających komfort użytkowania oraz łatwość prasowania.  Koszula typu CLASSIC (klasyczna) zapewnia dużą swobodę ruchu, koszula kapłańska typu SLIM  lekko taliowana podkreśla sportowa sylwetkę. Polecamy swoje usługi szycia koszul kapłańskich dla księży o nietypowej sylwetce. Koszule kapłańskie szyjemy z bardzo dobrych jakościowo tkanin o składzie:

  • 100% bawełny
  • 75% bawełny
  • 70% bawełny/30% poliester 
  • 60% bawełny/40% poliester

Do każdej koszuli dodajemy koloratkę GRATIS.

Formy płatności

 

 

 

1.

 

2.

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu

KARO Regina Polak

Brzozowa39 

61-429 Poznań

Nr konta: 39 1910 1048 2667 5928 4325 0001                                                                      

 

 

 3.

Pobranie, zapłata u kuriera.

Forma płatności gotówkowa, polegająca na opłaceniu przesyłki w momencie jej dostarczenia przez kuriera. 

Taka forma płatności obarczona jest dodatkowym kosztem w wysokości 3% wartości zamówienia, jest to wartość odpowiadająca obowiązkowemu ubezpieczeniu przesyłki przez firmę transportową.

  

 

P

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl