Firma KARO Regina Polak producent koszul kapłańskich.

Polecamy koszule dla księdza pod koloratkę, z długim rękawem mankietem zapinanym na guzik typu SLIM. Nasze koszule ciszą się dobrą opinią pośród księży, ponieważ szyjemy na podstawie dobrych sprawdzonych szablonów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Do każdej koszuli dodajemy koloratkę gratis, wszystkie koszule szyjemy w terminie 7 dni.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem 501 313 268.

 

Firma KARO Regina Polak producent koszul kapłańskich.

Polecamy koszule dla księdza pod koloratkę, z długim rękawem mankietem zapinanym na guzik. Nasze koszule ciszą się dobrą opinią pośród księży, ponieważ szyjemy na podstawie bardzo dobrych szablonów. Polecamy koszule uszyte ze 100% bawełny o tak wykonanym splocie, który powoduje że koszula praktycznie się nie podlega zagnieceniom. Pozostałe tkaniny o niższej zawartości bawełny również dobrze się 'noszą" a ponadto ich pranie i prasowanie jest niezwykle łatwe. Wystarczy woda o temperaturze około 40 stopni i dowolny środek do prania. Do suszenia należy rozprostować koszule i zawiesić na lince lub wieszaku. 

W sklepie internetowym można wybrać dowolny rozmiar koszuli, w przypadku potrzeby dokonania korekty wymiarów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Do każdej koszuli dodajemy koloratkę gratis, wszystkie koszule szyjemy w terminie 7 dni.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem 501 313 268.

                                                                             

            

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl